W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa). Przez okres trwania pandemii gorąco prosimy o zastosowanie się do formy udzielania Komunii św podczas Mszy św., najpierw przychodzą ci którzy przyjmują Ciało Pańskie na rękę w formie tronu, potem ci, którzy przyjmują Komunię św tradycyjnie na język. Nie udzielamy Komunii św. na przemian.

Nabożeństwo RÓŻAŃCOWE w tygodniu o godz. 17.3o. Z wyjątkiem soboty - po Mszy św. wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo.

W środę przypada wspomnienie NMP Różańcowej, odpust w Węsiorach o godz. 17.oo. W tym dniu nie będzie Mszy św i różańca w Sulęczynie. W Węsiorach gromadzą się dzieci klas III z różańcami pod opieka rodziców. Okazja do spowiedzi w Węsiorach we wtorek o godz. 15.oo.

Zapraszamy  październikowych kandydatów do  bierzmowania na spotkania  codziennie na godz. 17.3o do kościoła w Sulęczynie. Bierzmowanie odbędzie się w czwartek o godz. 18.oo w kościele parafialnym, przy zachowaniu rygoru sanitarnego w związku pandemią korono wirusa. Spowiedź przed bierzmowaniem we wtorek od godz. 16.oo.

Dzisiaj zapraszamy członków Róż Różańcowych z Sulęczyna oraz wszystkich chętnych na różaniec po Mszy św. o godz. 11.3o i tak będzie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

W przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzić będziemy Dzień Papieski i zbiórkę do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. O zebranie ofiar prosimy młodzież w tym tygodniu bierzmowaną.

Ukazał się nowy numer Pielgrzyma. - zachęcamy do czytania pisma diecezjalnego.

W sobotę na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Zenona Bladowskiego z Podjaz, lat 62,  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie......

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 03.10.2020r.