W czasie celebracji liturgicznych i poza nimi należy zachowywać zarządzenia władz kościelnych i państwowych. ( zasłanianie ust i nosa). Przez okres trwania pandemii gorąco prosimy o zastosowanie się do formy udzielania Komunii św podczas Mszy św., najpierw przychodzą ci którzy przyjmują Ciało Pańskie na rękę w formie tronu, potem ci, którzy przyjmują Komunię św tradycyjnie na język. Nie udzielamy Komunii św. na przemian.

Nabożeństwo RÓŻAŃCOWE w tygodniu o godz. 17.3o. Z wyjątkiem wtorku, kiedy to różaniec będzie połączony z Nabożeństwem Fatimskim o godz. 20.oo, soboty - po Mszy św. wieczornej, w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.oo.

We wtorek nasza parafia obejmuje Adorację Najśw. Sakramentu w intencji powołań do służby w Kościele. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 7.oo do godz. 10.oo, oraz po południu od godz. 15.oo do 18.oo.

Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski i zbiórkę do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za zebranie ofiar dziękujemy młodzieży w minionym tygodniu bierzmowanej.

W przyszłą niedzielę przed kościołem w parafiach dekanatu stężyckiego, młodzież ze Szkolnego Koła Caritas  w Sulęczynie będzie kwestowała ma rzecz budowy Hospicjum w Kartuzach w ramach corocznej akcji Pola Nadziei i Dwa Światy. Zachęcamy do otwarcia swojego serca i udzielenia wsparcia.

Od przyszłej niedzieli na ołtarzu Matki Bożej będzie można składać jednorazowe „ Zdrowaśki” z okazji Dnia Zadusznego. „Zdrowaśki całoroczne zapisujemy w biurze  parafialnym.

W piątek na naszym cmentarzu parafialnym pożegnaliśmy śp. Irenę Pałubicką z d. Weihs  z Sulęczyna, lat 81, a w sobotę śp. Mariana Cybulę lat 71 z Węsior.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie......

W tygodniu Msza św o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 10.10.2020r.