Dziś przypada rocznica sakry biskupa SENIORA Piotra Krupy (1984), pamiętamy o Nim w naszych modlitwach.

Sakramentu chrztu udzielać będziemy 29 kwietnia o godz. 11.3o.

Za złożone dziś ofiary przed kościołem do puszek na cele charytatywne składamy serdeczne Bóg zapłać, również młodzieży zbierającej te datki.

Pani Iwonie Cygert składy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie i przeprowadzenie w naszej parafii akcji Duchowej Adopcja Dziecka poczętego.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny oraz Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.

W sobotę o godz. 9.oo nauka przygotowawcza do I-szej Komunii św.

Już dziś pragniemy ogłosić i zachęcić wszystkich do włączenia się w akcję „ Pola nadziei”, mająca na celu pozyskanie środków na potrzeby hospicjów, która odbędzie się na terenie naszego kraju i w naszej parafii w niedziele 22 kwietnia. Biuro hospicjum czynne jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.oo – 10.oo w plebanii parafii św. Wojciecha w Kartuzach na Os. Wybickiego. (więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła).

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lwowa w dniach 10 – 13 września wrześniu 2018. Koszt 750 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

W dniu 20.04.2018 w piątek od godz. 12.oo w GOZ przy ul. Kaszubskiej w Sulęczynie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, tarczycy, nerek, stawów i piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje w przychodni.

Od przyszłej niedzieli trwać będą Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na remont okien i witraże w kościele parafialnym.

Przyjęcie dzieci do I-szej Komunii św w naszej parafii nastąpi 13 maja br o godz. 10.oo. Ławki podczas tej uroczystości prosimy zostawić rodzicom i rodzicom chrzestnym.

Warsztaty metodyczne dla katechetów odbędą się 16 kwietnia br o godz. 16.oo w sali katechetycznej Parafii Św. Trójcy w Kościerzynie.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

Sulęczyno 14..04..2018r..