Ogłoszenia duszpasterskie

Wszystkim uczestnikom tej Eucharystii oraz wszystkim wiernym i gościom życzymy błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Jutro przypada rocznica (2005) sakry biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny, którego Bóg niech zachowa w najdłuższe lata, pojutrze dzień Jego imienin.

W poniedziałek też, przypada rocznica śmierci (2005) św. Jana Pawła II godz. 21.37.

Kolekta jutrzejsza przeznaczona będzie na szkoły katolickie i KUL.

Sakramentu chrztu udzielać będziemy w II święto Wielkanocne, następnie 15 i 29 kwietnia.

Chorych i starszych parafian z posługą sakramentalna odwiedzimy w piątek 6 kwietnia od godziny 8.3o w tygodniu wielkanocnej oktawy.

W tym tygodniu przypadają comiesięczne4 dni eucharystyczne. W czwartek o godz. 17.3o zapraszamy na różaniec w intencji powołań. W piątek po Mszy św. wieczornej Na wspólną adorację Najśw. Sakramentu.

Od 8 do 14 kwietnia trwać będzie Tydzień Miłosierdzia.

5 kwietnia w czwartek parafia nasza modlić się będzie w intencji WSD w Pelplinie a społeczność WSD w intencjach naszej parafii. Zapraszamy szczególnie na poranną Mszę św. z modlitwami za alumnów i moderatorów, na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorną oraz za Apel Jasnogórski o godz. 21.oo. Prosimy o modlitwy w ciągu dnia.

Ważna informacja dla narzeczonych i planujących ślub. W Kościerzynie odbywać się będą rekolekcje przedmałżeńskie spełniające wymów katechizacji przedmałżeńskiej. Najbliższy termin to miesiąc maj. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

W tym roku uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzona będzie dopiero 9 kwietnia., i wtedy odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka poczętego, do której serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapraszamy do udziału w nowennie do Miłosierdzia Bożego od Wielkiego Piątku do Niedzieli Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 15.oo w kościele w Sulęczynie.,więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

Za złożone ofiary na remont okien i witraże składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tygodniu Msza św. o godz. 7.oo i 18.oo, przed Mszą św. Okazja do spowiedzi. Spowiedź również w czwartek o godz. 16.oo, w Węsiorach w piątek o godz 15.3o.

 

Sulęczyno 31..03..2018r..

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)