Dziś w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Dzień imienin papieża Franciszka w dniu św. Jerzego ( Jerzy Mariusz Bergoglio ).

W środę w dzień św. Marka ewangelisty o godz. 7.oo rozpoczniemy Mszę św. procesją do Krzyża o ubłaganie urodzajów i błogosławieństwo pól.

W środę przypada rocznica śmierci bp. Jana Bernarda Szlagi (2012r). Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.... Wspierajmy również tego dnia modlitwą ks. wikariusza Piotra w dniu jego 40 urodzin.

W czwartek o godz. 18.oo w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne i organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I-szej Komunii św.

Sakramentu chrztu udzielać będziemy 29 kwietnia o godz. 11.3o.

Za złożone dziś ofiary przed kościołem do puszek w ramach akcji Pola Nadziei na cele Hospicjum w Kartuzach składamy serdeczne Bóg zapłać, również młodzieży zbierającej te datki.

W sobotę o godz. 9.oo nauka przygotowawcza do I-szej Komunii św.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lwowa w dniach 10 – 13 września wrześniu 2018. Koszt 750 zł. Zapisy w biurze parafialnym. Za złożone dziś ofiary na cele remontu okien i witraże składamy serdeczne Bóg zapłać.

W dniach 1 – 2 czerwca odbędzie się na Jasnej Górze w Częstochowie Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca. (patrz plakat). Udajemy się tam indywidualnie.

Od września br rozpocznie się kolejne studium przygotowawcze dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej (mężczyźni w wieku 25 – 65 lat). Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.”

Zwracamy się z prośbą do wszystkich dających słowo i obietnicę o dotrzymywanie danego słowa i terminu na wszystkich płaszczyznach życia wspólnotowego.

Sulęczyno 22..04..2018r..