Ogłoszenia duszpasterskie

Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. Zapraszamy również do gromadzenia się przy figurach i Krzyżach w swoich miejscowościach.
W poniedziałek, wtorek i środę, w dawne Dni Krzyżowe o godz. 7.oo, zapraszamy serdecznie wszystkich zjadaczy chleba na procesję z błogosławieństwem pół.
W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii będzie przyjecie dzieci do pierwszej Komunii św. o godz. 10.oo. Miejsce w ławkach na tej Mszy św.,  prosimy zostawić rodzicom chrzestnym. Następna Msza św. będzie pół godziny później czyli o godz. 12.oo a nie 11.3o. Nabożeństwo majowe w tym dniu o godz. 15.oo. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.oo w Sulęczynie. Zapraszamy.
W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków i kandydatów Parafialnego Zespołu Caritas w salce katechetycznej. 27 maja Caritas wraz z GOK organizuje Festyn Rodzinny. Prosimy o wsparcie i fanty.

We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania klas III gimnazjum w środę o godz. 15.oo, a klas II gimnazjum i 7 klas SP w czwartek o godz. 15.oo
Zapraszamy też wszystkich ministrantów i nowych kandydatów w czwartek na Mszę św. o godz. 18.oo. Pragniemy reaktywować KSM, dlatego serdecznie zapraszamy młodzież na pierwsze spotkanie w piątek na Mszę św o godz. 18.oo i spotkanie formacyjne do salki katechetycznej.
Dzieci I-szej Komunii św. zapraszamy w piątek na godz. 18.oo do kościoła w Sulęczynie  a w  sobotę o godz. 9.oo  spowiedź dzieci do I-szej Komunii św. Spowiedź dla rodziców i rodzeństwa dzieci pierwszokomunijnych codziennie w tygodniu przed Mszą św.
Panu Danielowi Hapka i jego pomocnikom dziękujemy za montaż wiecznej lampki daru dzieci pierwszokomunijnych,  wszystkim, którzy mieli oflagowane swoje posesje na dni świętowania majowego składamy również serdeczne Bóg zapłać.
Ukazał się nowy numer „ Pielgrzyma.”

LOKALIZACJA - Sulęczyno, Kaszuby (Poland)