WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. Zapraszamy również do gromadzenia się przy figurach i Krzyżach w swoich miejscowościach.

Nabożeństwo majowe DZIŚ, W NIEDZIELĘ o godz. 15.oo. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.oo w Sulęczynie. Zapraszamy, szczególnie rodziców i dzieci klas IV szkoły podstawowej, fundatorów figury Matki Bożej Fatimskiej.

Dzieci pierwszokomunijne w poniedziałek udają się na pielgrzymkę do Sianowa o godz. 15. 15. Msza św. w Sianowie o godz. 16.oo. W pozostałe dni białego tygodnia przychodzą w strojach komunijnych na godz. 18.oo.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 20 maja o godz. 11.3o. Nauka w salce w piątek po wieczornej Mszy św.

27 maja Caritas wraz z GOK organizuje Festyn Rodzinny. Prosimy o wsparcie i fanty

W przyszłą niedzielę odchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św., za dwa tygodnie Uroczystość Trójcy Św., i główny odpust parafialny.

Tegoroczna trasa w Uroczystość Bożego Ciała przebiegać będzie ul: Kościelna, Żeromskiego, Wojska Polskiego, Letnia, Pogodna, Wojska Polskiego, Żeromskiego i Al. Zwycięstwa.

W poniedziałek przypada święto św. Macieja Apostoła, w środę święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika , patrona Polski.

WSD w Pelplinie zaprasza młodzież męską na weekend skupienia w dniach 1-3 czerwca „ Żyć Eucharystią”. Udział w skupieniu jest bezpłatny, zgłoszenia drogą mailową lub telefonicznie 58 536 17 62.

W tygodniu Msza ś. o godz. 7.oo i 18.oo.

Sulęczyno 12..05..2018r..