Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. Zapraszamy również do gromadzenia się przy figurach i Krzyżach w swoich miejscowościach.
W poniedziałek, wtorek i środę, w dawne Dni Krzyżowe o godz. 7.oo, zapraszamy serdecznie wszystkich zjadaczy chleba na procesję z błogosławieństwem pół.
W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii będzie przyjecie dzieci do pierwszej Komunii św. o godz. 10.oo. Miejsce w ławkach na tej Mszy św.,  prosimy zostawić rodzicom chrzestnym. Następna Msza św. będzie pół godziny później czyli o godz. 12.oo a nie 11.3o. Nabożeństwo majowe w tym dniu o godz. 15.oo. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.oo w Sulęczynie. Zapraszamy.
W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie członków i kandydatów Parafialnego Zespołu Caritas w salce katechetycznej. 27 maja Caritas wraz z GOK organizuje Festyn Rodzinny. Prosimy o wsparcie i fanty.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Nabożeństwo majowe DZIŚ, W NIEDZIELĘ o godz. 15.oo. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.oo w Sulęczynie. Zapraszamy, szczególnie rodziców i dzieci klas IV szkoły podstawowej, fundatorów figury Matki Bożej Fatimskiej.

Dzieci pierwszokomunijne w poniedziałek udają się na pielgrzymkę do Sianowa o godz. 15. 15. Msza św. w Sianowie o godz. 16.oo. W pozostałe dni białego tygodnia przychodzą w strojach komunijnych na godz. 18.oo.

Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 20 maja o godz. 11.3o. Nauka w salce w piątek po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę odchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Św., za dwa tygodnie Uroczystość Trójcy Św., i główny odpust parafialny.

Dziś przypada Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Pamiętajmy o tych męczennikach w naszych modlitwach.

Za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę przed kościołem do puszek w ramach akcji Pola Nadziei na cele Hospicjum w Kartuzach w kwocie 3.142 zł składamy serdeczne Bóg zapłać.

Od wtorku rozpoczynamy comiesięczne nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św. Zapraszamy również do gromadzenia się przy figurach i Krzyżach. W tym dniu wspominamy św. Józefa rzemieślnika.

W czwartek przypada Uroczystość Najśw. MP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu odnawiamy Milenijny Akt Oddania Polski, to też dzień modlitw w intencji polskiej emigracji.

Dziś w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Dzień imienin papieża Franciszka w dniu św. Jerzego ( Jerzy Mariusz Bergoglio ).

W środę w dzień św. Marka ewangelisty o godz. 7.oo rozpoczniemy Mszę św. procesją do Krzyża o ubłaganie urodzajów i błogosławieństwo pól.

W środę przypada rocznica śmierci bp. Jana Bernarda Szlagi (2012r). Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.... Wspierajmy również tego dnia modlitwą ks. wikariusza Piotra w dniu jego 40 urodzin.

W czwartek o godz. 18.oo w kościele odbędzie się spotkanie modlitewne i organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I-szej Komunii św.

Sakramentu chrztu udzielać będziemy 29 kwietnia o godz. 11.3o.